خرما مضافتی بم

خرما مضافتی یکی از محبوب ترین انواع خرما در ایران و در سایر مناطق جهان است. خرما مضافتی به شهرستان بم منتسب است. از این رو بسیاری از افراد این نوع خرما را با عنوان خرما مضافتی بم می شناسند. این خرما از دیگر نمونه های خرما است که در شرکت خرما به فروش می رسد. این نوع خرما را معمولا در خانواده خشکبار طبقه بندی نمی کنند. دلیل این امر نیز رطوبت بالای آن می باشد. 

خرما مضافتی بم

از شاخصه های بارز خرما مضافتی ، رنگ مشکی تیره و براق آن است که در سراسر جهان با برندهای مختلف به فروش می رسد. خرما مضافتی بم دارای یک پوست صاف و بدون چروک است که به راحتی می توان آن را از گوشت میوه جدا کرد. این نمونه خرما بسیار پر شیره است و هرچقدر این شیره بیشتر باشد، نشان دهنده مرغوبیت بیشتر آن می باشد.

از جمله فعالیت های اصلی شرکت خرما ، فروش خرما مضافتی و صادرات خرما به کشورهای همسایه می باشد. در این بخش از محصولات خرما ، به صورت اختصاصی به فروش خرما از نوع مضافتی پرداخته ایم. شما می توانید با مراجعه به این بخش به راحتی به خرید خرما بپردازید. 

از جمله خواص خرما مضافتی بم ، می توان به تاثیر درمانی آن برای اسهال اشاره کرد. این خاصیت به دلیل وجود پتاسیم بالا در آن می باشد. شیره زیاد در این خرما می تواند منجر به تجمع آلودگی های بسیار در آن شود. از این رو باید حتما قبل از مصرف ، این نوع خرما را به خوبی بشویید. قیمت خرما را می توانید از این بخش مطلع شوید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :